Донецька область опинилась в епіцентрі воєнних дій. Постійні обстріли та бомбардування призводять, зокрема, й до пошкодження газових мереж.

Співробітники ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ, часто ризикуючи життям, роблять все можливе задля усунення наслідків злочинних дій окупантів.

Проте ремонт та відновлення газових мереж, постачання блакитного палива в містах та селах Донеччини можливе виключно при своєчасній сплаті за послуги з розподілу газу!

Ці кошти необхідні підприємству для того, аби мати можливість:

✔️закупати комплектуючі для ремонту газових мереж;

✔️паливо для виїзду обслуговуючого транспорту;

✔️підтримувати діяльність співробітників підприємства.

 Саме сплата за послуги з розподілу газу дасть можливість користуватися блакитним паливом. Якщо маєш технічну та економічну можливість провести платіж - не нехтуй цим обов‘язком. Зроби свій вклад у підтримання системи газопостачання у Донецькій області!

Нагадуємо, що оплата вартості послуги з розподілу природного газу за Договором розподілу здійснюється Споживачем, який є побутовим, до 20 числа (включно) місяця, в якому надаються послуги з розподілу природного газу, на підставі рахунка Оператора ГРМ.

Оплата здійснюється виключно грошовими коштами на поточний рахунок із спеціальним режимом використання для зарахування коштів, що надходять за послуги розподілу природного газу за категоріями споживання:

  • від населення (ОГС);
  • від бюджетних та релігійних організацій (ОГС);
  • від промислових підприємств (ОГС);

Стан рахунку можна перевірити в особистому кабінеті на сайті https://www.abonentinfo.com


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Інформаційні повідомлення»