Задіявши спецтехніку,  фахівці Артемівського УГГ в селі Іванівське Бахмутської ОТГ здійснили від'єднання від системи газопостачання месцевого мешканця, який є боржником підприємства. Він, як і деякі злістні неплатники, не надавав  доступу до газових вводів, розташованих на території його земельної ділянки. Такі абоненти, користуючись своїм правом на недоторканність житла, даремно вважають, що можуть залишатися непокараними. Тому за допомогою автовежі, не порушуючи території, було проведене механічне відключення абонента.

Також  службою дисципліни споживання природного газу ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ були встановлені факти несанкціонованого відбору газу в приватних помешканнях в Бахмуті на вулицях Комунальна та Ковальська – користувачі також відразу були від’єднані від системи газопостачання. Для фіксування порушення була викликана поліція та складені відповідні документи. Розмір нанесених збитків визначить експертна комісія.

Нагадуємо, що фахівці Служби дисципліни споживання природного регулярно проводять рейди та виявляються будь–які порушення: це і несанкціоноване підключення до газорозподільної системи, і порушення пломби на побутових газових лічильниках, і застосування неодимових магнітів, з метою пригальмовування чи зупинки лічильного механізму.

Шановні абоненти, пам’ятайте - умисне нехтування елементарними правилами безпеки, самовільне втручання до системи газопостачання загрожує здоров’ю, а можливо і вашому життю та життю оточуючих.

Несанкціонований відбір блакитного палива тягне за собою кримінальну відповідальність!


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ