20.11. 2019 р. о 12-30 в аварійно-диспетчерську службу Костянтинівського управління по газопостачанню та газифікації  (далі - Костянтинівське УГГ) надійшло повідомлення про займання газу на надземному газопроводі - дворовому вводі по вулиці Київська у м. Костянтинівка. При виїзді на місце було виявлено займання газу внаслідок самовільного несанкціонованого втручання в систему газопостачання господарем одного із будинків ​​з застосуванням обладнання для проведення газозварювальних робіт.

У вересні 2019 року даний абонент був від’єднаний від системи газопостачання механічним способом через наявність великих боргів по оплаті за газ. Замість оплати СВОЇХ БОРГІВ даний громадянин не дивлячись на небезпеку, якої він піддавав себе під час проведення вогневих робіт, також піддав ризику всіх оточуючих його сусідів, які могли позбутися не тільки житла, але і життя. АДЖЕ ВОГОНЬ НЕ ЩАДИТЬ НІ КОГО !!!!

Завдяки пильності відповідальних споживачів природного газу, які своєчасно сповістили про аварійну ситуацію що склалася  та мала велику загрозу для оточуючих і швидкої реакції та професіоналізму співробітників управління по газопостачанню та газифікації, аварійна ситуація (загоряння) не поширилася на поруч розташовані дерева , житлові будинки та господарські будови.

В результаті незаконних дій порушника без газопостачання залишилося 23 абонента вулиці Київська. Температура зовнішнього повітря за останні дні значно знизилася і газова служба робить все, щоб максимально швидко відновити газопостачання всім споживачам.

Про даний факт Костянтинівським УГГ було подано заяву до правоохоронних органів, а порушнику доведеться відшкодувати збитки заподіяні внаслідок його протиправних дій.