В експлуатації ПАТ «Донецькоблгаз» знаходиться значна кількість ГРП і ШРП. З огляду на значний термін їх експлуатації, моральний і фізичний знос устаткування було прийнято рішення про заміну газорегуляторних пунктів з вичерпаним терміном експлуатації. Проаналізувавши обладнання, яке пропонується на ринку України ми не знайшли пропозицій, що відповідають нашим вимогам.

Розробивши технічні умови і створивши ділянку по виробництву ШРП і ліній редукування для ГРП ми приступили до їх виробництва із застосуванням сучасного газового обладнання та технологій монтажу. Застосовуючи сучасні регулятори (фірм Madas, Actaris, Tartarini і т.д.), приварні кульові крани фірми Broen (забезпечують потрійний захист від протоки газу по штоку) і ущільнювачів. При розробці проектної документації ми максимально скоротили кількість фланцевих і різьбових з'єднань, що значно зменшило можливі витоку газу. Процес зварювання виконується за допомогою напівавтоматичного апарату. Конструкцію шафи виконана максимально компактною і зручною для обслуговування. Наприклад ШРП з розміром шафи 1070х695х1370 мм (ДхШхВ) пропускає 1 500нм3/год.

Ще одна з особливостей наших ШРП, вони не вимагають пристрою блискавкозахисту, тому верхня частина ШРП виготовлена з металу товщиною понад 4 мм.

Пропонуємо вам придбати сучасні ШРП і лінії редукування для ГРП виробництва ПАТ «Донецькоблгаз».

Сподіваємося на довгу та плідну співпрацю.