До уваги абонентів ПАТ «Донецькоблгаз»

Онлайн сервіси оплати за постачання і розподіл спожитого природного газу


Шановні споживачі!

ПАТ «Донецькоблгаз» пропонує вам скористатися онлайн сервісами для оплати за постачання і розподіл спожитого природного газу. Не ризикуйте своїм здоров'ям і здоров'ям своїх близьких під час пандемії.



Hове на сайті

ПАТ «Донецькоблгаз» інформує, що з 01.07. 2020 року тариф на послуги розподілу природного газу для ПАТ «Донецькоблгаз» складає «0,70» грн. (без ПДВ) за 1 м3
ПАТ «Донецькоблгаз» інформує, що з 01.07. 2020 року розрахунки за постачання природного газу для бюджетних установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання здійснюються за ціною за 1 м3 – 5,379000 грн. (з ПДВ)
ПАТ «Донецькоблгаз» інформує, що з 01.06. 2020 р. по 30.06. 2020 р. розрахунки за природний газ, що реалізовується для потреб побутових споживачів здiйснюються за цiною за 1 м3 – 2,783996 грн. (з ПДВ)
ПАТ «Донецькоблгаз» інформує, що з 01.06. 2020 р. по 30.06. 2020 р. розрахунки за природний газ, що реалізовується для потреб релігійних організацій здiйснюються за цiною за 1 м3 – 2,783996 грн. (з ПДВ)
Інформаційне повідомлення для побутових споживачів щодо можливості зміни постачальника природного газу з 1 липня 2020 р.

Вранці 28 жовтня, мешканці будинку по вулиці Парковій, 44 спостерігали як співробітники ГСЧС, поліції і газової служби ліквідували надзвичайну ситуацію.

Головний інженер Краматорського Управління газифікації та Газопостачання Ігор Савченко:

«Сьогодні тут проходять навчання. Надійшла умовна вступна - витік газу на підземному газопроводі низького тиску з загазованістю підвалу першого поверху. Було визначено місце прориву і рятувальники намагаються ліквідувати аварію.

Небезпечне місце було огороджене, на транспортних засобах, що потрапили в зону загазованості, були встановлені спеціальні таблички, які попереджають водіїв про те, щоб вони не заводили двигун».

Використовувалися й інші запобіжні заходи: жителів попереджали про небезпеку куріння в небезпечній зоні, в квартирах відкрили вікна і кватирки.

Після прийняття всіх необхідних дій аварія була успішно ліквідована, а підвал будинку провітрений від газу спеціальним димососом.

Цього разу небезпека витоку газу була умовна, але результатом подібних навчань стане не одне врятоване людське життя в разі справжнього лиха.

За матеріалом газети "Восточный проект"