До уваги абонентів ПАТ «Донецькоблгаз»

Онлайн сервіси оплати за постачання і розподіл спожитого природного газу


Шановні споживачі!

ПАТ «Донецькоблгаз» пропонує вам скористатися онлайн сервісами для оплати за постачання і розподіл спожитого природного газу. Не ризикуйте своїм здоров'ям і здоров'ям своїх близьких під час пандемії.Hове на сайті

ПАТ «Донецькоблгаз» інформує, що з 01.07. 2020 року тариф на послуги розподілу природного газу для ПАТ «Донецькоблгаз» складає «0,70» грн. (без ПДВ) за 1 м3
ПАТ «Донецькоблгаз» інформує, що з 01.07. 2020 року розрахунки за постачання природного газу для бюджетних установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання здійснюються за ціною за 1 м3 – 5,379000 грн. (з ПДВ)
ПАТ «Донецькоблгаз» інформує, що з 01.06. 2020 р. по 30.06. 2020 р. розрахунки за природний газ, що реалізовується для потреб побутових споживачів здiйснюються за цiною за 1 м3 – 2,783996 грн. (з ПДВ)
ПАТ «Донецькоблгаз» інформує, що з 01.06. 2020 р. по 30.06. 2020 р. розрахунки за природний газ, що реалізовується для потреб релігійних організацій здiйснюються за цiною за 1 м3 – 2,783996 грн. (з ПДВ)
Інформаційне повідомлення для побутових споживачів щодо можливості зміни постачальника природного газу з 1 липня 2020 р.

На підставі Графіка роботи Навчального центру ПАТ «Донецькоблгаз» на 2019 рік., з метою підвищення якості проведення робіт з експлуатації та ремонту систем газопостачання, поглиблення знань і професійних навичок, в рамках підготовки експлуатаційних служб газових господарств області до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років , 29 серпня 2019 року на базі Дружківського відділення Краматорського УГГ ПАТ «Донецькоблгаз» відбувся фінальний етап конкурсу професійної майстерності слюсарів з експлуатації та ремонту газорегуляторних пунктів (ГРП).

Основною метою проведення конкурсу є підвищення рівня професійної підготовки слюсарів з експлуатації та ремонту ГРП.

У конкурсі брали участь кращі фахівці управлінь з газопостачання та газифікації ПАТ «Донецькоблгаз» з міст Бахмута, Волновахи, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Покровська, Мар'їнки, Слов'янська та Торецька.

Під час проведення конкурсу учасники показали високий рівень теоретичних знань і практичних навичок, високу професійну майстерність при виконанні робіт з обслуговування газорегуляторних пунктів.

Відповідно до результатів, на підставі протоколів комісії по проведенню конкурсу, призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце - Мар'їнське відділення Красноармійського УГГ (Вихор О.А., Сорока В.В.)

2 місце - Красноармійське УГГ (Кисилева Н.Л., Крутий М.А.)

3 місце - Торецьке відділення Костянтинівського УГГ (Потьомкін Ю.Я., Терехов А.В.).

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальшого поліпшення професійних навичок та знань!