Обласна нарада з питань застосування вимог Кодексу газорозподільних систем, в частині забезпечення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків

03.04. 2019 р. ПАТ «Донецькоблгаз» спільно з Донецькою обласною адміністрацією організувало робочу нараду, на якій розглядалися питання застосування вимог «Кодексу газорозподільних систем», в частині забезпечення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків.

У нараді взяли участь представники виконкомів міських рад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, ПАТ «Донецькоблгаз», ПАТ «Маріупольгаз», Головного управління Держпраці у Донецькій області, департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації, департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

Нараду зібрано на виконання п.4.1 протокольних рішень наради за участю голови облдержадміністрації, керівника обласної ВЦА Куця О.І., від 14 березня 2019 року з питань забезпечення населення централізованим теплопостачанням (у т.ч. формуванням тарифів) та виконання положень «Кодексу газорозподільних систем», що починають діяти з 01 травня 2019 року, стосовно обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.

Під час проведення наради увага була приділена питанням безпечного використання природного газу споживачами, виконання вимог чинного законодавства в частині укладання договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків та актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін.