Згідно Плану роботи Учбового центру ПАТ «Донецькоблгаз» 28 лютого 2019 р. проведено обласну семінар-нараду по темі: «Організація роботи з пожежної безпеки на підприємстві».

У семінар-нараді, організованій  апаратом управління ПАТ «Донецькоблгаз», взяли участь інженерно-технічні працівники філій ПАТ «Донецькоблгаз», відповідальні за організацію роботи з пожежної безпеки на підприємстві та представники Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

Під час заходу особлива увага була приділена питанням з організації роботи з пожежної безпеки на підприємстві, ведення документації щодо обліку обладнання протипожежного призначення, засобів пожежогасіння, організації протипожежних інструктажів працівників, спеціального навчання за програмою пожежно-технічного мінімуму працівників, задіяних на роботах з підвищеною пожежною небезпекою, навчання та перевірки знань посадових осіб з питань пожежної безпеки.

При цьому були розглянуті питання організації тимчасових вогневих робіт, утриманню будівель, споруд, території, шляхів евакуації, електро- та газового господарства у відповідності до вимог нормативних документів з питань пожежної безпеки.

Крім того, фахівці Служби порятунку провели інструктаж щодо використання первинних засобів пожежогасіння. Зокрема, були відпрацьовані основні прийоми та навички гасіння пожеж за допомогою порошкових вогнегасників.

Подібні заходи сприяють підвищення рівня обізнаності робочого населення у правилах пожежної безпеки та допомагають мінімізувати ризик виникнення загорянь.