ПАТ «Донецькоблгаз» повідомляє, що на виконання Протокольного рішення наради Національної комісісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України від 05.03. 2018 р. за №6-п, комісією у складі представників: Замовника, Генпідрядника, ПАТ «Донецькоблгаз» в період з 12 по 13 березня поточного року проводились роботи з повторного заповнення природним газом новозбудованого газопроводу від ГРС смт. Очеретине до м. Авдіївка.

Одночасно з заповненням газопроводу, фахівцями ПАТ «Донецькоблгаз» був проведений надтрасовий приладовий огляд траси газопроводу з застосуванням сучасних шукачів витоку газу (Snooper mini та дистанційний детектор витоків RMLD виробництва німецького концерну Severin).

Застосування цих високочутливих приладів дозволило знайти виток газу з поверхні землі уздовж траси новозбудованого газопроводу.

За підсумками заповнення газопроводу (о 16 годині 10 хвилин 13.03. 2018 р.) зафіксовано падіння тиску, що перевищує у 5 разів допустиме значення згідно вимог ДБН В.2.5-20-2001.