інформаційне повідомлення ПАТ «Донецькоблгаз»

щодо будівництва підвідного газопроводу високого тиску від ГРС смт. Очеретине до м. Авдіївка

ПАТ «Донецькоблгаз» інформує, що у відповідь на наші численні запити до Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької ОДА нарешті була надана виконавчо-технічна документація на новозбудований газопровід.

Органу державної влади, який виступав Замовником цього будівництва, знадобилось більше 2 місяців для формування та надання ПАТ «Донецькоблгаз» зазначеної документації, обов’язкова наявність якої передбачена чинним законодавством України.

Фахівці ПАТ «Донецькоблгаз» терміново приступили до вивчення наданої документації на предмет відповідності чинному законодавству та встановленим технічним нормам. В черговий раз підкреслимо, що зазначена документація це не просто бюрократичні папірці, вона виконує важливу функцію гарантування безпечного запуску та експлуатації газопроводу. З огляду на великий об’єм наданої документації, близько 1200 аркушів, керівництвом та фахівцями було прийнято рішення негайного розпочати її вивчення та продовжувати цю роботу понаднормово (майже 24 години на добу), з метою якнайшвидшого просування до кінцевої мети – пуску природного газу до осель мешканців міста Авдіівки та 7 сіл Ясинуватського району.

Звертаємо увагу, що як вже неодноразово наголошувалося, на ПАТ «Донецькоблгаз» чиниться шалений тиск з боку правоохоронних органів, органів державної влади та органів місцевого самоврядування з метою схиляння нашого підприємства до підписання документів (договір, технічної документації тощо), без наявності передбачених законодавством обов’язкових документів. Та всупереч завірянням та гучним заявам представників влади, необхідна документація була надана ПАТ «Донецькоблгаз» лише 15 ЛЮТОГО 2018 року (копія додається).

Також хочемо звернути увагу, що відповідно до наданої Форми Ю в якості експлуатаційної компанії новозбудованого газопроводу визначено ТОВ  «Теплоенергокоплект» (він же Генеральний підрядник), в якого відсутня відповідна Ліцензія, що черговий раз наражає мешканців Донецької області (а саме, міста Авдіівки та 7 сіл Ясинуватського району) буди заручниками некомпетентності.