Місія компанії

 • Підвищувати якість життя людей, забезпечуючи комфорт і безпеку.

 

Cтратегічні цілі

 • розробка і впровадження прогресивних технологій в галузі будівництва та експлуатації розподільчих газопроводів;
 • забезпечення сталого динамічного розвитку системи газопостачання регіону;
 • застосування ефективних методів організації роботи компанії;
 • відкритість і увагу до споживачів;
 • орієнтація на досягнення лідерських позицій серед газорозподільних компаній України.

 

До складу ПАТ «Донецькоблгаз» входять:

 

Публічне акціонерне товариство «По газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз» є однією з найбільших в Україні обласних газорозподільних компаній.

ПАТ «Донецькоблгаз» щорічно транспортує бiля 2 мільярдiв кубометрів природного газу для 2,9 тисяч споживачів, в тому числі 274 промисловим і 2103 комунально-побутовим підприємствам, 64 підприємствам теплокомуненерго, 347 бюджетних організацій, 129 об'єктів релігії та ін. Щорічно реалізується більше 1,3 тисяч тонн скрапленого газу. В області газифіковано природним газом понад 681 тисяч квартир і приватних будинків. Загальна довжина газопроводів становить майже 13 тисяч кілометрів.

До складу ПАТ «Донецькоблгаз» входять Управліня з газопостачання та газифікації, Ремонтно-будівельне управління «Газ-сервіс» та окремi структурнi підрозділи,  дiяльнiсть яких тимчасово призупинена (знаходяться на території, тимчасово непідконтрольної Україні).

 

На базі Краматорського УГГ виконуються роботи по повірці та ремонту побутових газових лічильників.
Також, на базі Костянтинівського УГГ для забезпечення безаварійної та високоефективної діяльності підприємства і підтримки високої якості послуг, що надаються, ПАТ «Донецькоблгаз» має хіміко-аналітичну лабораторію, акредитовану на право проведення вимірювань у сфері державного метрологічного нагляду, випробувальної лабораторії технічної діагностики, електротехнічну лабораторію і ділянку технічного огляду вантажопідйомних машин і механізмів .

При включенні до Єдиного Державного Реєстру Підприємств і Організацій України ПАТ «Донецькоблгаз» отримало право здійснювати діяльність за такими напрямками:

 • Розподілення газоподібного палива системою трубопроводів;
 • Управління підприємствами;
 • Загальнобудівельні роботи;
 • Монтажні роботи;
 • Інженерна і технічна діяльність, пов'язана з будівництвом;
 • Інші види оптової торгівлі.

На підставі ліцензій ПАТ «Донецькоблгаз» здійснює такі види діяльності:

Газопостачання міст Донецької (тоді - Сталінської) області почалося в 1936 році попутним коксівним газом. Масова ж газифікація природним газом почалася в 1958 році, коли він вперше надійшов з Краснодарського краю на схід області в місто Амвросіївку, де і був запалений перший символічний факел. Рішенням виконкому Сталінського обласного Ради депутатів трудящих від 28.11.58 року № 972 було затверджено план газифікації житлового фонду області на період 1959-1965 р Першими, слідом за Амвросіївка, в 1959 р природний газ отримали міста Донецьк (колишній Сталіно), Маріуполь ( колишній Жданов), Макіївка і Харцизьк. У 1960 році газ приходить в Дружковку, Краматорськ, Костянтинівки. Протягом 1961-1962 років газифікуються Єнакієве, Артемівськ, Слов'янськ. Для керівництва почалася інтенсивної газифікацією області в 1959 р в системі комунального господарства області було створено госпрозрахункове обласне управління газовими підприємствами та мережами «Облпромбитгаз», до якого своїм історичним корінням йде нинішнє публічне акціонерне товариство (ПАТ) «Донецькоблгаз».

Першим керівником Управління газовими підприємствами та мережами «Облпромбитгаз» (з 1959 по 1964 р) був Юрій Євгенович Червінський. До складу Управління тоді входили Сталінська, Макіївська, Жданівська, Горлівка, Амвросіївська і Краматорська контори «Міськгаз».

У період становлення Управління газовими підприємствами «Облпромбитгаз» в містах області створюються контори по експлуатації газифікованих об'єктів, які розташовуються переважно при житлово-експлуатаційних конторах або в квартирах житлових будинків. Кількість працівників в кожній з таких контор не перевищувало в середньому 10-15 осіб. Але, незважаючи на нечисленність персоналу цих служб, на їх плечах лежала прокладка газопроводів, підключення до газорозподільних мереж квартир, газифікація підприємств і опалювальних котелень, і багато іншого. Їх зусиллями вже протягом 1959 року по області природним газом було газифіковано 19 тис. Квартир. Газифікація промислових підприємств Сталінської області проводилась під безпосереднім контролем Ради Міністрів УРСР, який своєю постановою № 609 від 23.04.60 р визначив перелік промислових підприємств, які підлягали першочерговій газифікації. У 1960-1961 роках природний газ отримали заводи:

 • Макіївський трубний;
 • Жданівський ім. Ілліча;
 • Харцизький трубний і проволочно-канатний;
 • Костянтинівський металургійний і скляний;
 • Краматорський металургійний;
 • Ново-Краматорський машинобудівний;
 • Артемівський завод кольорового прокату;
 • Микитівський ртутний комбінат.

Величезними темпами розвивалася газифікація області протягом наступних 14 років. Разом з наростанням обсягів споживання газу росли і газові служби. Експлуатаційні (малопотужні і нечисленні) контори переросли в виробничо-експлуатаційні управління, забезпечені кваліфікованими кадрами. У чималому ступені успіхи цього періоду пов'язані з особистістю Миколи Ілліча Тохтамиша, який з 1960 року беззмінно керував обласним газовим господарством протягом наступних 30-ти років.

Відповідно до постанови Ради Міністрів УРСР від 22.08.75 р № 400 та наказу Міністерства комунального господарства УРСР від 05.09.1975 р № 299 була проведена реорганізація структури управління газовими господарствами області. В результаті трест «Облпромбитгаз» був ліквідований і організовано Донецьке виробниче об'єднання газового господарства «Донецькоблгаз» з тими ж завданнями і функціями, які були покладені на «Облпромбитгаз».

Чергова реорганізація підприємства сталася в 1994 році, в період керівництва Володимира Ілліча Шелудченко. Відповідно до Указу Президента України «Про корпоратизацію підприємств» від 15.06.93 р № 210/93 і на підставі рішення Державного комітету України по нафті і газу від 11.03.94г. № 80 в 1994 році було створено ВАТ «Донецькоблгаз» зі статутним фондом 6,96 млн грн, 38% пакета акцій якого належить НАК «Нафтогаз України». Другого червня 2011 р пройшла перереєстрація ВАТ «Донецькоблгаз» в ПАТ «Донецькоблгаз». З 2003 по 2015 Головою правління ПАТ «Донецькоблгаз» був Микола Степанович Мас. На певному етапі міські газові господарства Донецька, Макіївки і Маріуполя вибули із зони обласного підпорядкування і зараз мають статус автономних організацій. Одночасно з розширенням масштабів газопостачання велика увага приділялася забезпеченню його безпеки. Донецька область стала новатором багатьох починань, пов'язаних з цією проблемою. Зокрема спільно з облдержадміністрацією було прийнято рішення про розміщення балонів зрідженого газу в шафах поза приміщеннями.

З 1962 року на підземних газопроводах стали встановлюватися гумовотканинні компенсатори, розроблені «Облпромбитгазом» спільно з Донецьким заводом гумотехнічних виробів. Це дало можливість забезпечити безпечну експлуатацію газових мереж, що пролягають над гірничими виробками. За участю тресту, а в подальшому і об'єднання «Донецькоблгаз», була розроблена «Інструкція з проектування захисту, будівництва і експлуатації газопроводів на території вугільних басейнів України (РДІ 204 УССР 025-91).

При будівництві нових газопроводів ПАТ «Донецькоблгаз» зайняло тверду стратегічну позицію - переведення виробництва на інноваційні технології із застосуванням полімерних матеріалів та наукоємного обладнання.

З огляду на, що близько половини експлуатованих газопроводів є підземними, особлива увага приділяється активному захисті їх від електрохімічної корозії, підвищення її ефективності. ПАТ «Донецькоблгаз» в своїх структурних підрозділах впроваджує в системах катодного захисту комбіновані титанові металооксидних анодні заземлювачі типу ТДМ. Застосування цих заземлювачів більш ефективно в порівнянні з раніше застосовувалися масивними анодними заземлювачами на основі сталі, чавуну і железокремніевих сплавів.

До інноваційним розробкам відноситься і одноступенева система редукування, яка почала впроваджуватися з 1998 р і отримала надалі широке поширення при газифікації населених пунктів області.

У 2015 році відбулася реорганізація Підприємства:

 • Припинено діяльність структурного підрозділу Товариства - ДЗЕРЖИНСКОГО УПРАВЛІННЯ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ (Код ЄДРПОУ: 20317006) шляхом реорганізації - приєднання до КОСТЯНТИНIВСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ (Код ЄДРПОУ: 20316946)
 • Припинено діяльність структурного підрозділу Товариства - ДРУЖКIВСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ (Код ЄДРПОУ: 20317058) шляхом реорганізації - приєднання до КРАМАТОРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ (Код ЄДРПОУ ВП: 24805642)
 • Припинено діяльність структурного підрозділу Товариства - МАР'їНСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ (Код ЄДРПОУ: 20317064) шляхом реорганізації - приєднання до КРАСНОАРМIЙСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ (Код ЄДРПОУ: 20316981)
 • Припинено діяльність структурного підрозділу Товариства - ДЕБАЛЬЦЕВСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ (Код ЄДРПОУ: 20317087) шляхом реорганізації - приєднання до АРТЕМIВСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ (Код ЄДРПОУ: 20317035)

Начальник управління:
БОНДАР Віталій Дмитрович
(06274) 3-10-31, факс (06274) 3-10-31
Головний інженер:

(06274) 3-10-34
Гаряча лінія:
(06274) 3-10-46
Сайт управління:
http://artemgaz.dn.ua
Поштові та банківські реквізити:
84500, м. Бахмут, вул. Носакова, 3
р/р 26039302314799 у філії АТ «Ощадбанк» № 21 м. Бахмут,
МФО 335106, ОКПО 20317035

Телефонні номери, за якими можна передати показання газових лічильників:

104 - цілодобово

 

+38 (050) 222-08-17

 

(06274) 3-04-86

 

(06274) 3-10-46

 

(06274) 3-11-47

 

(06274) 3-14-00

 
   

Сіверськa дiльниця

5-23-22

Соледарська дiльниця

44-20-38

Часів-Ярська дiльниця

26-29 
  29-65
   

Світлодарська дiльниця 

(050) 471-51-99

Мiронівська дiльниця

(050) 347-33-93
  (093) 332-40-40

 

Начальник управління:
Ковтонюк Іван Іванович
(05672) 2-74-08, факс (05672) 2-74-08
Головний інженер:
Апанасов Олексій Валентинович
(05672) 2-74-47
Гаряча лінія:
(05672) 2-81-62
Сайт управління:
http://konstugg.com/
Поштові та банківські реквізити:
84100, м. Костянтинiвка, вул. Ємєльянова, 76
р/р 2603430612857 у філії АТ «Ощадбанк» № 2866 м. Костянтинiвка,
МФО 335106, ОКПО 20316946

Телефонні номери, за якими можна передати показання газових лічильників:

104 - цілодобово

 

 +38 (050) 908-96-84

 

 +38 (067) 94-25-343

 

 2-61-17

 

 2-54-80

 

2-68-10

 

2-81-62

 

 2-00-48

 
 (050) 473-32-04  
   

Очеретинськa дiльниця

(050) 908-81-22

 

(068) 146-21-43

 

(099) 776-79-02

 

(095) 536-26-11

 

(095) 526-01-14

 

(099) 773-51-97

Авдiївска дiльниця

(050)-90-88-318
 

(067) 942-54-46

 

(06236)3-10-09

   

Торецьке вiддiлення

(050) 324-97-59
 

(050) 324-97-60

 

(066) 06-08-104

 

(06247)3-30-50

 

(050) 324-97-46

 

 

 

 

 

Начальник управління:
Алексєєнко Олександр Анатолійович
(0626) 42-33-02 , факс (0626) 42-33-18
Головний інженер:
КОНОВАЛОВ Олексій Олександрович
(0626) 42-33-22
Гаряча лінія:
(0626) 42-04-20
Сайт управління:
Поштові та банківські реквізити:
84300, м. Краматорськ, вул. Пiвденна, 1
р/р 26037304380370, 26036305380370 у філії АТ «Ощадбанк» м. Краматорськ,
МФО 335106, ОКПО 24805642

Телефонні номери, за якими можна передати показання газових лічильників:

 

 

104 - цілодобово

 

(095) 521-76-22

 

(066) 9999-104

 

(0626) 42-04-20

 

(0626) 41-74-32

 
   

Дружковська дiльниця

(066) 381-26-72
 

(06267) 3-48-82

 

(06267) 3-48-83

 

Красноармiйське УГГ

Начальник управління:
Бєлов Валерiй Миколайович
(06239) 2-26-36, факс (06239) 2-26-32
Головний інженер:
Старостенко Михайло Петрович
(06239) 2-02-11
Гаряча лінія:
(06239) 2-03-74
Сайт управління:
Поштові та банківські реквізити:
85300, м. Покровськ, вул. Шосейна, 154
р/р 26035300245808 у філії АТ «Ощадбанк» № 2863 м. Покровськ,
МФО 335106, ОКПО 20316981

Телефонні номери, за якими можна передати показання газових лічильників:

 104 - цілодобово
 (06239) 2-81-05
(06239) 2-71-09
(0623) 52-89-00
моб. (050) 47-32-100
Родинська дiльниця(06232) 4-11-04
Селидівська дiльниця(06237) 7-25-59
Мирноградська дiльниця(06235) 4-27-37
моб. (095) 291-74-05
Докучаєвське вiддiлення(06244) 4-10-43
(050) 426-44-46
Марьїнське вiддiлення(06278) 5-24-45
(050) 852-63-23
Кураховська дiльниця(06278) 3-23-04
Вугледарська дiльниця(06273) 6-40-56
(095) 585-92-47
Новоселкiвська дiльниця(06243) 9-71-31
(06267) 3-48-82
Красногорiвська дiльниця(06278) 2-21-65

Начальник управління:
МОРГУНОВА Вікторія Аркадіївна
(06262) 66-83-04, факс (06262) 66-83-04
Головний інженер:
СІМЕЙКО Ігор Валентинович
(06262) 66-82-82
Гаряча лінія:
(06262) 66-83-04
Сайт управління:
Поштові та банківські реквізити:
84100, м. Слов`янськ, вул. Світлодарська, 28Б
р/р 26030303433139 у філії АТ «Ощадбанк» № 2868 м. Слов`янськ,
МФО 335106, ОКПО 20316969

Телефонні номери, за якими можна передати показання газових лічильників:

 

 

104 - цілодобово

+38 (050) 047-58-61

(0626) 66-82-94

(0626) 66-82-95

(0626) 66-82-99

(06274) 3-14-00

 

Начальник управління:
Головний інженер:
Гаряча лінія:
Сайт управління:
Поштові та банківські реквізити:
84100, м. Слов'янськ, вул. Світлодарська, 28Б

У 2015 році, в зв'язку з проведенням АТО на території Донецької області, Наглядовою радою Товариства було прийнято рішення про тимчасове призупинення діяльності окремих структурних підрозділів, що знаходяться на території, тимчасово непідконтрольної Україні:

 • Амвросіївське управління по газопостачанню та газифікації
 • Горлівське управління по газопостачанню та газифікації
 • Докучаєвське управління по газопостачанню та газифікації
 • Єнакіївське управління по газопостачанню та газифікації
 • Старобешівське управління по газопостачанню та газифікації
 • Харцизcьке управління по газопостачанню та газифікації
 • Шахтарське управління по газопостачанню та газифікації
 • Ясинуватське управління по газопостачанню та газифікації
 • Донецька газонаповнювальна станція

Вимоги:

 • Повна вища освіта інженерного, інформаційного, телекомунікаційного напряму підготовки або Метрологія, стандартизація та сертифікація (магістр, спеціаліст або бакалавр);
 • Досвід роботи: не обов'язково, але досвід на газорозподільному, промисловому або великому сервісному підприємстві буде перевагою;
 • Знання будови контрольно-вимірювальних приладів, правил їх монтажу та експлуатації, основ метрології, вміння роботи з прикладними комп'ютерними програмами.

Обов'язки:

 1. Метрологічне забезпечення приладів та засобів обліку газу, приймання в експлуатацію вузлів обліку газу на підприємствах, ГРС, ГРП;
 2. Здійснює метрологічну експертизу конструкторської і технологічної документації по вузлах обліку газу;
 3. Контролює стан і правильність монтування, встановлення і застосування засобів вимірювань витрат газу;
 4. Виконує розрахунки відповідності типорозмірів лічильників газу та звужуючих пристроїв;
 5. Створення та ведення документації по своїй роботі;
 6. Організація контрольних перевірок вузлів обліку газу, виявлення пошкоджень пломб і клейм, втручань в роботу вузлів обліку газу;
 7. Здійснює контроль монтажу, проводить пломбування, перевіряє технічну та виконавчу документацію при встановленні вузлів обліку газу у юридичних осіб та населення;
 8. Приймає участь у проведенні контрольних перевірок замірних вузлів, встановлених на ГРС;
 9. Програмування засобів вимірювальної техніки на промислових та загально будинкових вузлах обліку газу;
 10. Здійснення аналізу споживання природного газу у всіх категорій споживачів;
 11. Контроль за проведенням державної повірки приладів обліку газу;
 12. Готує встановлену звітність;
 13. Інша поточна робота.

Умови роботи:

Повний робочий день (з 8-00 до 17-00 г.)


Заробітна плата:

За результатами співбесіди


 контактний E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. document.getElementById('cloakac10cc6ab9c9c4d0ea2c1e10f47e5822').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addyac10cc6ab9c9c4d0ea2c1e10f47e5822 = 'hr' + '@'; addyac10cc6ab9c9c4d0ea2c1e10f47e5822 = addyac10cc6ab9c9c4d0ea2c1e10f47e5822 + 'oblgaz' + '.' + 'donetsk' + '.' + 'ua'; var addy_textac10cc6ab9c9c4d0ea2c1e10f47e5822 = 'hr' + '@' + 'oblgaz' + '.' + 'donetsk' + '.' + 'ua';document.getElementById('cloakac10cc6ab9c9c4d0ea2c1e10f47e5822').innerHTML += ''+addy_textac10cc6ab9c9c4d0ea2c1e10f47e5822+'<\/a>';

Вимоги:

Начальник ВТВ повинен знати і керуватися «Правилами безпеки систем газопостачання», чинними СНіП, ДБН, Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (надалі НКРЕКП) «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем» від 30.09.2015р. № 2494, Правилами технічної експлуатації, ПУЕ, чинним законодавством України, інструктивними матеріалами Національної Акціонерної Компанії «Нафтогаз України», накази і розпорядження ГУ Держпраці, НПАОП 0.00-1.81-18, Законом України «Про охорону праці», документами з охорони праці, що діють на підприємстві.


Обов'язки:

 1. Здійснює контроль за роботою технічних служб газових господарств, що входять до складу ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ», у питаннях експлуатації систем газопостачання та споруд на них, по випробуванню нових технічних засобів, створенню і освоєнню нових видів послуг, автоматизації і механізації виробництва, плануванню і впровадженню нової техніки.
 2. Бере участь у розробці нормативних документів (накази, положення, тощо) з питань проектування та експлуатації систем газопостачання, які діють в ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ».
 3. Бере участь у розробці зразків нових газових приладів і апаратів, впроваджує їх у виробництво.
 4. Контролює і надає допомогу управлінням по газопостачанню та газифікації по режимах роботи та обслуговуванню газових мереж, ГРП, внутрішньобудинкових систем газопостачання.
 5. Особисто здійснює перевірки експлуатаційної діяльності, обсягів і якості виконання ремонтних робіт структурними підрозділами Товариства.
 6. Бере участь у погодженні технічних умов і проектної документації на будівництво та реконструкцію систем газопостачання.
 7. Координує, організовує разом з іншими відділами ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» розробку Плану розвитку газорозподільної системи.
 8. Спільно з департаментом ресурсозабезпечення визначає потребу управлінь по газопостачанню та газифікації в матеріалах для виконання Плану розвитку газорозподільної системи, капітальних і поточних ремонтів та інших матеріалів.
 9. Готує проекти рішень, накази, довідки, статистичні звіти, розглядає заяви громадян, готує інформацію, заходи з виконання розпоряджень Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України , що стосуються роботи Товариства.
 10. Вирішує інші поточні виробничі питання Товариства.

Умови роботи:

Повний робочий день (з 8-00 до 17-00 г.)


Заробітна плата:

За результатами співбесіди


 контактний E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. document.getElementById('cloak53dc75e32b6397937debeff6d76f2640').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy53dc75e32b6397937debeff6d76f2640 = 'hr' + '@'; addy53dc75e32b6397937debeff6d76f2640 = addy53dc75e32b6397937debeff6d76f2640 + 'oblgaz' + '.' + 'donetsk' + '.' + 'ua'; var addy_text53dc75e32b6397937debeff6d76f2640 = 'hr' + '@' + 'oblgaz' + '.' + 'donetsk' + '.' + 'ua';document.getElementById('cloak53dc75e32b6397937debeff6d76f2640').innerHTML += ''+addy_text53dc75e32b6397937debeff6d76f2640+'<\/a>';

Вимоги:

Начальник ідділу з технічного нагляду за будівництвом систем газопостачання повинен знати і керуватися «Правилами безпеки систем газопостачання», чинними ДСТУ, СНіП, ДБН, Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (надалі НКРЕКП) «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем» від 30.09.2015р. № 2494. Законом України «Про охорону праці», документами з охорони праці, що діють на підприємстві.


Обов'язки:

 1. Організовує та здійснює керівництво роботою працівників підпорядкованого структурного підрозділу; здійснює підбір кадрів працівників, їх розстановку та раціональне використання.
 2. Впроваджує сучасні методи організації праці, проводить навчання та сприяє підвищенню кваліфікації, технічного рівня персоналу.
 3. Організовує роботу з виготовлення технічних умов.
 4. Організовує роботу з погодження проектної документації на газопостачання об’єктів архітектури.
 5. Організовує та здійснює технічний нагляд за виконанням будівельно-монтажних робіт на об’єктах систем газопостачання та приймання завершених об’єктів в експлуатацію.
 6. Контролює додержання працівниками правил і норм охорони праці, виробничої і трудової дисципліни, забезпечує безпечні та здорові умови праці.
 7. Організовує складання і своєчасне подання звітності про виробничу діяльність відділу з технічного нагляду.
 8. Виконує окремі службові доручення керівництва.
 9. Бере участь в комплексних перевірках, які проводить ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ», вносить пропозиції щодо поліпшення роботи УГГ.
 10. Здійснює контроль та керівництво за складанням звітів, наданням довідок, інформації, ділового листування з підприємствами та організаціями з питань, які входять в компетенцію відділу.
 11. Готує проекти для прийняття рішень та розпоряджень, надає інформацію та доповідні записки, а також накази за родом своєї діяльності.

Умови роботи:

Повний робочий день (з 8-00 до 17-00 г.)


Заробітна плата:

За результатами співбесіди


 контактний E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. document.getElementById('cloak9ce60f06421cd5c69e1bb3824731247c').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy9ce60f06421cd5c69e1bb3824731247c = 'hr' + '@'; addy9ce60f06421cd5c69e1bb3824731247c = addy9ce60f06421cd5c69e1bb3824731247c + 'oblgaz' + '.' + 'donetsk' + '.' + 'ua'; var addy_text9ce60f06421cd5c69e1bb3824731247c = 'hr' + '@' + 'oblgaz' + '.' + 'donetsk' + '.' + 'ua';document.getElementById('cloak9ce60f06421cd5c69e1bb3824731247c').innerHTML += ''+addy_text9ce60f06421cd5c69e1bb3824731247c+'<\/a>';