До уваги абонентів ПАТ «Донецькоблгаз»

Онлайн сервіси оплати за постачання і розподіл спожитого природного газу


Шановні споживачі!

ПАТ «Донецькоблгаз» пропонує вам скористатися онлайн сервісами для оплати за постачання і розподіл спожитого природного газу. Не ризикуйте своїм здоров'ям і здоров'ям своїх близьких під час пандемії.Hове на сайті

ПАТ «Донецькоблгаз» інформує, що з 01.08. 2020 р. по 31.08. 2020 р. розрахунки за природний газ, що реалізовується для потреб побутових споживачів здiйснюються за цiною за 1 м3 – 4,076286 грн. (з ПДВ)
ПАТ «Донецькоблгаз» інформує, що з 01.08. 2020 р. по 31.08. 2020 р. розрахунки за природний газ, що реалізовується для потреб релігійних організацій здiйснюються за цiною за 1 м3 – 4,076286 грн. (з ПДВ)
ПАТ «Донецькоблгаз» оприлюднює норматив розподілу коштів на Вересень 2020 р.
Інформаційне повідомлення щодо змін до постанови Кабінету Міністрів України № 867 від 19 жовтня 2018 р. «Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу»
ПАТ «Донецькоблгаз» інформує про затвердження Змін до Кодексу газорозподільних систем та внесення змін до Типового договору розподілу природного газу

На підставі постанови НКРЕКП № 580 від 06.03. 2020 р. «Про внесення змін до Кодексу газорозподільних  систем», яка затверджує Зміни до Кодексу ГРС, вносяться зміни до розрахунку річної/місячної потужності для нового побутового споживача, що має фактичний період споживання природного газу менший ніж 9 місяців, або за умови відсутності споживання природного газу споживачем протягом усього попереднього газового року.

Відповідно до положень статті 41 Закону України «Про ринок природного газу» та статті 17 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Унести до глави 6 розділу VI Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 вересня 2015 року №2494, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 року за № 1379/27824, такі зміни:

абзац перший пункту 4 замінити чотирма новими абзацами такого змісту:

            Згідно пункту 4 глави 6 розділу VI Кодексу газорозподільних систем:

«4. Для нового споживача та/або його об’єкта, що має фактичний період споживання природного газу менший ніж дев'ять місяців (крім об’єктів споживачів, що не є побутовими), або за умови відсутності споживання природного газу споживачем та/або його об'єктом протягом усього попереднього газового року річна замовлена потужність споживача (його об’єкта) визначається Оператором ГРМ на рівні:

39 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

126 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

314 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.»

Перерахунок плати за розподіл природного газу буде здійснено з 01.01. 2020 р., для нового побутового споживача, що має фактичний період споживання природного газу менший ніж 9 місяців, або за умови відсутності споживання природного газу споживачем протягом усього попереднього газового року.