29-30 травня фахівці ПАТ «Донецькоблгаз» проходили курси з підвищення кваліфікації при роботі з системою пошуку траси і діагностики стану підземних комунікацій Спрут-5М, ознайомлення з сучасною системою Спрут-17 та іншими приладами виробництва ТОВ ВКФ «Кром».

Системи пошуку траси і діагностики стану підземних комунікацій призначені для: виявлення і трасування підземних комунікацій; визначення глибини залягання, визначення змін величини струму катодного захисту, виявлення місць витоків захисного струму, що виникають при пошкодженні ізоляції і контакту з ґрунтом або суміжними комунікаціями.

Підвищення кваліфікації проводили фахівці ТОВ ВКФ «Кром» м. Дніпро. Заняття пройшли в два етапи: першим етапом було теоретичне вивчення приборів в учбовій аудиторії. Другим етапом проводилось практичне навчання на учбових полігонах, де кожен фахівець ПАТ «Донецькоблгаз», що виконує роботи з комплексного приладового обстеження підземних газових мереж, міг особисто протестувати новий прибор у роботі, та закріпити навички при роботі з приладами, що є в наявності в управліннях.

Семінар пройшов у активному спілкуванні та дружній атмосфері. ПАТ «Донецькоблгаз» висловлює подяку ТОВ ВКФ «Кром» за проведення семінару.

Адміністрація ПАТ «Донецькоблгаз»