Вимоги:

Начальник ВТВ повинен знати і керуватися «Правилами безпеки систем газопостачання», чинними СНіП, ДБН, Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (надалі НКРЕКП) «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем» від 30.09.2015р. № 2494, Правилами технічної експлуатації, ПУЕ, чинним законодавством України, інструктивними матеріалами Національної Акціонерної Компанії «Нафтогаз України», накази і розпорядження ГУ Держпраці, НПАОП 0.00-1.81-18, Законом України «Про охорону праці», документами з охорони праці, що діють на підприємстві.


Обов'язки:

  1. Здійснює контроль за роботою технічних служб газових господарств, що входять до складу ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ», у питаннях експлуатації систем газопостачання та споруд на них, по випробуванню нових технічних засобів, створенню і освоєнню нових видів послуг, автоматизації і механізації виробництва, плануванню і впровадженню нової техніки.
  2. Бере участь у розробці нормативних документів (накази, положення, тощо) з питань проектування та експлуатації систем газопостачання, які діють в ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ».
  3. Бере участь у розробці зразків нових газових приладів і апаратів, впроваджує їх у виробництво.
  4. Контролює і надає допомогу управлінням по газопостачанню та газифікації по режимах роботи та обслуговуванню газових мереж, ГРП, внутрішньобудинкових систем газопостачання.
  5. Особисто здійснює перевірки експлуатаційної діяльності, обсягів і якості виконання ремонтних робіт структурними підрозділами Товариства.
  6. Бере участь у погодженні технічних умов і проектної документації на будівництво та реконструкцію систем газопостачання.
  7. Координує, організовує разом з іншими відділами ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» розробку Плану розвитку газорозподільної системи.
  8. Спільно з департаментом ресурсозабезпечення визначає потребу управлінь по газопостачанню та газифікації в матеріалах для виконання Плану розвитку газорозподільної системи, капітальних і поточних ремонтів та інших матеріалів.
  9. Готує проекти рішень, накази, довідки, статистичні звіти, розглядає заяви громадян, готує інформацію, заходи з виконання розпоряджень Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України , що стосуються роботи Товариства.
  10. Вирішує інші поточні виробничі питання Товариства.

Умови роботи:

Повний робочий день (з 8-00 до 17-00 г.)


Заробітна плата:

За результатами співбесіди


 контактний E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.