Публічне акціонерне товариство «По газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз» є однією з найбільших в Україні обласних газорозподільних компаній.

ПАТ «Донецькоблгаз» щорічно транспортує бiля 2 мільярдiв кубометрів природного газу для 2,9 тисяч споживачів, в тому числі 274 промисловим і 2103 комунально-побутовим підприємствам, 64 підприємствам теплокомуненерго, 347 бюджетних організацій, 129 об'єктів релігії та ін. Щорічно реалізується більше 1,3 тисяч тонн скрапленого газу. В області газифіковано природним газом понад 681 тисяч квартир і приватних будинків. Загальна довжина газопроводів становить майже 13 тисяч кілометрів.

До складу ПАТ «Донецькоблгаз» входять Управліня з газопостачання та газифікації, Ремонтно-будівельне управління «Газ-сервіс» та окремi структурнi підрозділи, дiяльнiсть яких тимчасово призупинена (знаходяться на території, тимчасово непідконтрольної Україні).

На базі Краматорського УГГ виконуються роботи по повірці та ремонту побутових газових лічильників.
Також, на базі Костянтинівського УГГ для забезпечення безаварійної та високоефективної діяльності підприємства і підтримки високої якості послуг, що надаються, ПАТ «Донецькоблгаз» має хіміко-аналітичну лабораторію, акредитовану на право проведення вимірювань у сфері державного метрологічного нагляду, випробувальної лабораторії технічної діагностики, електротехнічну лабораторію і ділянку технічного огляду вантажопідйомних машин і механізмів .

При включенні до Єдиного Державного Реєстру Підприємств і Організацій України ПАТ «Донецькоблгаз» отримало право здійснювати діяльність за такими напрямками:

  • Розподілення газоподібного палива системою трубопроводів;
  • Управління підприємствами;
  • Загальнобудівельні роботи;
  • Монтажні роботи;
  • Інженерна і технічна діяльність, пов'язана з будівництвом;
  • Інші види оптової торгівлі.

На підставі ліцензій ПАТ «Донецькоблгаз» здійснює такі види діяльності:

Гімн ПАТ «Донецькоблгаз»